Весілля

У Німеччині жінка "вийшла заміж" за собаку – фото

Bild

Замість "так" він сказав "гав"

У Німеччині відбулося весілля, де "нареченими" стали дівчина та її собака. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Церемонія відбулася минулого місяця в Ольденбурзі. 4-лапий дворняга на прізвисько Банту 10 років прожив у місцевому собачому притулку, звідки ніхто не хотів його брати. Втім, одного разу він привернув увагу місцевої мешканки на ім'я Крістін, яка вирішила забрати тварину до себе додому.

На знак подяки працівники притулку зробили дівчині оригінальний подарунок на день народження – для них з Банту провели весілля. Батько Крістін підвів її за руку до вівтаря, де на неї чекав песик у смокінгу. Замість "так" він сказав "гав".

До церемонії залучили працівницю РАГСу, а  сам зал прикрасили квітами та повітряними кульками. Дівчина та собака розрізали весільний торт, а замість традиційної обручки перша планує носити на шиї золотий ланцюжок із літерою Б.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індонезії жінка вийшла заміж за неповнолітнього сина своєї подруги, який на 25 років молодший за неї.

Дивіться також відео 5 каналу: Ти бачиш, як собаки розривають тіла. Пошуки та евакуація 200-х окупантів || Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ