ЛГБТ

В Уганді 20-річному хлопцю загрожує смертна кара за секс з чоловіком

Shutterstock

Парубка звинувачують у "гомосексуалізмі за обтяжуючих обставин"

В Уганді чоловіка можуть присудити до смертної кари за його приналежність до гомосексуалістів, передає "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

20-річний юнак мав сексуальні стосунки із чоловіком, старшим за нього на 21 рік. Суд звинувачує мешканця Уганди у "гомосексуалізмі за обтяжуючих обставин". Відповідно до закону проти ЛГБТ, який в Уганді ухвалили у травні 2023 року, "обтяжуючими" вважаються неодноразовий секс, передача ВІЛ і секс із неповнолітньою або літньою особою чи людиною з інвалідністю.

Підсудному загрожує смертна кара за здійснення незаконного статевого акту з 41-річним чоловіком.

"Оскільки це злочин, який карається смертною карою, обвинувачення було зачитано та роз'яснено йому в магістратському суді 18 серпня. Він був відправлений під варту", – сказала речниця офісу прокуратури Жаклін Окуї.

Адвокат підсудного Джастін Балія вважає закон проти ЛГБТ неконституційним. Вона стверджує, що за цим законом, крім її підсудного, звинувачують ще чотирьох осіб.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська гей-пара вперше виграла Європейський суд проти України.

Дивіться також відео 5 каналу: Готується до "БАЛУ ХРИЗАНТЕМ" Харківський екопарк! Розміновані території прибирають відвідувачі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ