Ліам Моррісон

"Існує лише дві статі": у США дитину вигнали зі школи через напис на футболці

YouTube / Middleborough Educational Television

Скандал призвів до протестів

У штаті Массачусетс (США) 12-річний хлопчик прийшов у школу в футболці з написом "Існує лише дві статі", за що його вигнали з навчального закладу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Ліам Моррісон навчається у 7-му класі середньої школи імені Джона Т. Ніколса-молодшого в Міддлборо. За його словами, він відмовився зняти цю футболку. Спершу під час фізкультури його відвели вбік, а потім попросили покинути приміщення.

Під час шкільних зборів 12-річний сказав, що має право носити подібний одяг.

"Що написано на моїй футболці? Є лише дві статі. Нічого шкідливого, нічого загрозливого, просто твердження, яке я вважаю фактом", – сказав Моррісон.

Адміністрація навчального закладу заявила, що у шкільному дрес-коді заборонений одяг, який містить "мову ненависті" або спрямований проти груп за такими ознаками, як гендерна ідентичність. Школяру сказали, що напис на футболці ображає людей, які ідентифікують свій гендер по-іншому.

Ця подія спровокувала у місті мирні протести, які провели як прихильники хлопчика, так і його противники. Сам Ліам стверджує, що на його футболці відображені лише факти, які нікому не шкодять і не загрожують.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що батьки обурені школою імені королеви Єлизавети II, де їхнім дітям розповідали про 73 гендери та нетрадиційний секс.

Дивіться також відео 5 каналу: УНІКАЛЬНИЙ ДРОН SIRKO – непомітний для ворога: що відомо про крилатого розвідника

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ