ЛГБТ

Популярний український блогер здійснив камінг-аут – відео

Shutterstock

"Я хочу проявити сміливість та підтримати людей, які просто хочуть бути щасливими"

Відомий український відеоблогер Ваня Рассел здійснив камінг-аут, передає "Дивогляд". 

Ведучий розважальних програм офіційно оголосив про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію у новому випуску в YouTube, який присвятив ЛГБТ-спільноті.

Під час розмови він згадав імена зірок, які раніше вже здійснили камінг-аут. Зокрема, він навів приклад співака MELOVIN, блогера Олега Машуковського, Володимира Завадюка та інших.

Ваня Рассел зізнався, що наважився на відверте зізнання завдяки інциденту, який трапився з українським військовим Павлом Лагойдою, який не приховує свою приналежність до ЛГБТ. Невідомі погрожували українцю та його родичам підпалом будинку саме через орієнтацію Павла.

"Я також хочу проявити сміливість та підтримати людей, які просто хочуть бути щасливими, підтримати українських військових, які відкрито заявляють про свою орієнтацію та не бояться осуду інших. Я заявляю, що я є також представником ЛГБТ-спільноти", – відкрито заявив Ваня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська ЛГБТ-активістка стала "Жінкою року" за версією Time, але це не сподобалося українцям.

Дивіться також відео 5 каналу: "Мы думали россия матушка, а она мачеха..."КРИМ ГОТУЄТЬСЯ ДО ДЕОКУПАЦІЇ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ