Парта

Розповідали дітям про 73 гендери та нетрадиційний секс: батьки дітей обурені школою імені королеви Єлизавети II

Shutterstock

"Це не відповідає віку дітей і, звичайно, непотрібно їм"

У середній школі імені королеви Єлизавети II (місто Піл, острів Мен, Велика Британія) проводили уроки статевого виховання, програма яких обурила багатьох батьків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

За словами батьків, 11-річним дітям розповіли про анальний і оральний секс, операції зі зміни статі та про існування 73 гендерів. Вони це називають "більше порнографією, ніж освітою", а також додали, що це травмувало школярів. Ось коментарі деяких обурених батьків:

  • "Коли моя донька розповіла мені про те, що сталося, я одразу ж зателефонувала до школи та запитала, що вони робили, розповідаючи про це з такою наочністю. Моїй доньці лише 11 років і вже вивчає анальний та оральний секс. Про що думали в школі? Це не відповідає віку дітей і, звичайно, непотрібно їм. Було б добре, якби школа точно повідомила батькам про зміст уроків, але ми не отримали жодного попередження. В 11 років діти ще недостатньо зрілі, щоб чути про такий контент, це виховує дітей, і ми повинні відвертати їх від порнографії, а тут вони чують про неї все"
  • "Я за те, щоб люди були різними, і не зрозумійте мене неправильно, кожному своє, але ця гендерна маячня просто смішна. Я вважаю, що біологію не можна змінити, і я була вражена, коли зателефонувала до школи, щоб дізнатися, чому мого сина залишили після уроків"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчителька прибрала прапор США та запропонувала школярам присягнути прапору ЛГБТ.

Дивіться також відео 5 каналу: Переможці "Оскар-2023": що не так з 95-ю церемонією

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ