Tonje Gjevjon, Тоньє Г'єв'йон

У Норвегії жінку можуть засудити на 3 роки через слова про те, що чоловіки не можуть стати лесбійками

Reduxx

"Чоловіки залишаються чоловіками незалежно від їхніх сексуальних фетишів"

Жительці Норвегії можуть присудити три роки позбавлення волі через те, що на її думку чоловіки не можуть стати лесбійками, передає "Дивогляд".

Тоньє Г'єв'йон – художниця-лесбійка. На своїй сторінці у Facebook вона виступила проти трансідентифікованих чоловіків, які вважають себе "лесбійками". Також жінка засудила трансактивістів, які намагаютсья криміналізувати жінок, які виступають проти гендерної ідеології.

Зокрема, Тоньє відмітила, що чоловік не може стати лесбійкою або завагітніти:

"Чоловікам так само неможливо стати лесбіянками, як і чоловікам завагітніти. Чоловіки залишаються чоловіками незалежно від їхніх сексуальних фетишів", – йдеться у дописі.

Норвезький транс-активіст Крістін Йентофт, який ідентифікує себе, як "матір-лесбіянка" написав на Тоньє Г'єв'йон донос. У свою чергу суд порушив на жінку кримінальну справу за розпалювання ненависті до трансгендерів. 

"Я вважаю, що біологічна стать є абсолютно необхідною для всіх контекстів, де секс має юридичне, культурне чи практичне значення, і що прирівнювання статі до гендерної ідентичності має шкідливі, дискримінаційні наслідки для жінок і дівчат, особливо для лесбіянок", – заявила Г'єв'йон.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський портал "ЛітРес" просить авторів переписати книги, в яких є пропаганда ЛГБТ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ