Людина у місці позбавлення волі

У Великій Британії ґвалтівник почав вважати себе жінкою і тепер може потрапити до жіночої в'язниці – фото

Shutterstock

На засідання суду злочинець, лису голову якого вкривають татуювання, з'явився у перуці, легінсах і з накладними грудьми

У Шотландії тричі судимий Адам Грем зґвалтував двох жінок, але перед судом згадав, що з 4 років почувається дівчинкою, внаслідок чого тепер може потрапити до жіночої в'язниці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Наразі Адам п'є гормони та називає себе Іслою Брайсон. На засідання суду Ісла, лису голову якого вкривають татуювання, з'явився у перуці, легінсах і з накладними грудьми, бо він готується сісти до жіночої в'язниці.

Це стало можливим через прийняття у Шотландії нового закону, який спростив юридичну зміну статі. Закон прийняла правляча Шотландська національна партія за підтримки лейбористів та ліберал-демократів.

Адам Грем
Адам Грем
Фото: Mike Gibbons / Daily Mail

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Норвегії жінку можуть засудити на 3 роки через слова про те, що чоловіки не можуть стати лесбійками.

Дивіться також відео 5 каналу: "Під прикриттям" медиків і комунальників: чи справді військкоми роздають усім повістки з порушеннями

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ