Білий дім

Близько 25% демократів у США свідомо вірять у вагітність чоловіків – опитування

Shutterstock

При цьому 47% американської молоді вважають трансгендерів "недостатньо прийнятними суспільством"

У США близько 25% прихильників демократичної партії впевнені, що чоловік може завагітніти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Wire.

Аналітична компанія WPA Intelligence провела у серпні опитування, під час якого респонденти повинні були висловити свою думку щодо того, чи згодні вони з твердженням про те, що деякі чоловіки можуть завагітніти.

Результати опитування продемонстрували, що все більше людей з часом вірять у те, що "біологічна стать не диктує гендер", а народжені жінками можуть у подальшому ідентифікувати себе представником протилежної статі, при цьому зберігаючи здатність народжувати дитину.

Автори дослідження прийшли до думки, що найбільше гіпотези про вагітність чоловіків дотримуються демократи. Зокрема, серед білих жінок-демократів із вищою освітою з цим згодні 36%:

"Загалом небагато американців думають, що чоловіки можуть завагітніти. Але з таких уявлень їхнього основного електорату стає зрозуміло, чому лідери демократів "няньчаться" з рухом радикальної гендерної теорії", – сказав керуючий директор WPA Конор Магуайєр.

Опитування компанії Pew Research продемонструвало, що близько 5% американської молоді вважають цілком сприятливим ідентифікувати себе, як представника протилежної статі.

Результати ще одного дослідження цієї компанії показало, що 47% молоді 18-29 років ідентифікують трансгендерів, як "недостатньо прийнятних суспільством".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ірланського вчителя посадили за грати через відмову поважати трансгендерів.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ