Парта

Ірланського вчителя посадили за грати через відмову поважати трансгендерів

Shutterstock

"Я вважаю свої дії гідними похвали"

Ірландського вчителя посадили за грати через відмову проявляти повагу до представників трансгендерної спільноти, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на DailyMail.

Християнин-євангеліст на ім'я Енок Берк – вчитель історії та німецької мови у школі графства Уестміт. У травні він опинився у центрі трансгендерного скандалу, коли відмовився використовувати нове ім'я та займенник "їх" до учня, який має намір змінити стать.

Це не сподобалося шкільній раді, яка вирішила відправити викладача у дисциплінарну відпустку на час розгляду цього інциденту. Це не завадило Берку проігнорувати оплачуваний відпочинок, тож він продовжив ходити до школи. 

Після цього тимчасову заборону на відвідування закладу освіти Берку висунув суд, але навіть цьому чоловік не підкорився і пообіцяв повернутися до школи.

"Якби я підкорився наказу керівництва та ухвалі суду, я мав би визнати, що дотримуватися моєї віри в чоловіків і жінок – неправильно. Таким я займатися не стану. Це порушення моєї совісті", – заявив викладач у суді.

Тоді судовий орган вирішив відправити вчителя до в'язниці на тиждень за порушення тимчасового судового розпорядження.

"Я можу бути християнином у в'язниці Маунтджой чи язичником, який поважає трансгендеризм, поза її стінами. Я знаю, де моє місце", – наголосив Берк.

Педагог не бачить своєї провини у цій ситуації і вважає, що його позиція проти трансгендерів цілком справедлива, оскільки трансгендеризм, на його дуку, є нічим іншим, як "жорстоким поводженням з дітьми".

"Я вважаю свої дії гідними похвали, оскільки у мене вистачає чесності слухатися Бога, а не людини. Я вважаю, що існує дві статі, це моє релігійне переконання і наша конституція дає мені на нього право", – заявив учитель.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Одесі вчителька лупцювала учня лінійкою.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ