Лікар розповів, як подбати про здоров'я дитини, яка повертається до школи – ТОП-3 методи

Фахівець з дитячих інфекцій у дитячому центрі Ніпуніе Раджапаксе поділився корисними порадами, які допоможуть дитині зберегти здоров'я протягом навчального року.

У цьому випадку недостатньо просто придбати все потрібне для навчання, бо на тлі масових скупчень у закладах перед дітьми виникає багато загроз. Саме тому батькам і родичам варто дотримуватися кількох рекомендацій, якщо вони хочуть захистити школяра. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mayo Clinic.

Щеплення

За словами фахівця, батькам варто переконатися, чи у їхньої дитини є всі необхідні щеплення. Ми вже розповідали про реакції на щеплення дитини, а також про те, як поводитися після вакцинації малечі.

"Під час пандемії багато дітей пропустили планові щеплення. Ми справді закликаємо всіх звернутися до педіатра або сімейного лікаря своєї дитини та ще раз перевірити та переконатися, що їхня дитина має всі щеплення", – радить Раджапаксе.

Вакцинація дітей
Вакцинація дітей
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Гігієна

Після повернення дітей до шкіл і дитячих садочків є тенденція зростання багатьох типів інфекції. Якщо правильно мити руки, що стосується усієї сім'ї, то можна ефективно протидіяти впливу респіраторних інфекцій і шлункового грипу.

"Нагадуйте своїм дітям про те, коли та як вони повинні мити руки. І продемонструйте це вдома та, можливо, трохи попрактикуйтеся… Також дуже важливо, щоб батьки були взірцем для наслідування цих типів поведінки для запобігання інфекціям", – поділився лікар.

Не наражайте на небезпеку інших

Якщо батьки помітили у своєї дитини симптоми інфекції, то школяра краще залишити вдома та не відправляти до навчального закладу. У разі появи лихоманки, болю в горі, кашлю чи закладеності носа потрібно проконсультуватися з лікарем, який оцінить ситуацію і скаже, чи варто хворому повертатися до школи.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, чи потрібно дитині додатково давати вітамін D.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше