У "Дії" з'явилися нові документи – Мінцифра

Нові послуги стосуються й іноземців, які перебувають в Україні

У мобільному застосунку "Дія" відкрили доступ до нових документів та послуг. Що саме змінилося розповідає "Дивогляд".

Цифрове пенсійне посвідчення

Цей документ відображатиметься автоматично за віком українця. Також у застосунку з'явиться пенсійне людей, які мають цей статус відповідно до статусу, отриманого за законом. Цій категорії людей обов'язково треба буде подати запит на отримання документа всередині додатку "Дія".

Посвідчення на постійне чи тимчасове проживання

Мінцифра Михайло Федоров повідомив, що станом на сьогодні в Україні видано понад 200 тис документів-дозволів на постійне або тимчасове проживання іноземців в Україні. Раніше громадяни інших держав використовували спеціальну пластикову картку, а тепер можуть показати цей документ у "Дії".

Для цього іноземцям необхідно сфотографувати своє пластикове посвідчення на постійне або тимчасове проживання. 

Переклад документів в "Дії"

За запитом додаток перекладатиме українські документи англійською мовою. Це дуже зручно для користувачів, які нині перебувають за кордоном. Латиницею в "Дії" перекладатимуться наступні документи:

  • Закордонний паспорт;
  • Техпаспорт;
  • Водійське посвідчення.

Шеринг Авто (Належний користувач)

Тепер українці можуть передати право на керування свого автомобіля іншим особам, скориставшись послугою "Належний користувач". При цьому власник не буде зобов'язаний сплачувати штраф в разі, якщо за кермом його транспортного засобу перебуває людина, зазначена, як належний користувач. 

Як скористатися новими послугами?

Оновіть свій додаток самостійно у випадку, якщо у вас не встановлено автоматичне оновлення.

 

Також міністр повідомив, що команда мобільного додатку "Дія" наразі працює над новими послугами, які стануть доступними у застосунку вже незабаром:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами відповідями на 5 найчастіших питань про послугу для внутрішньо переміщених осіб у "Дії".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше