Додаток "Дія"

У "Дії" з'являться англомовні версії документів

Shutterstock

Вже незабаром розробники запустять бета-тестування функції

У державному мобільному додатку "Дія" вже незабаром активується англомовна версія документів користувача. З відповідною заявою виступив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, повідомляє "Дивогляд". 

Мінцифри розповів, що у застосунку з'явиться переклад англійською таких документів, як закордонний паспорт, водійські права, а також техпаспорт.

Наразі розробники завершують технічну роботу над англомовною функцією і вже незабаром запустять її бета-тестування. 

"Ми перекладемо закордонний паспорт, водійські права та техпаспорт. Важливо, що права та техпаспорт отримають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді", – відмітив Федоров.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" вже розповідав про кілька нововведень у мобільному додатку "Дія". Повідомлялось, що у застосунку з'являться нові документи, які особливо стануть у нагоді внутрішньо переміщеним особам, особам з тимчасово окупованих територій, а також громадянам України, які перебувають за межами нашої держави.

Разом із цим, у додатку можна буде отримати дозвіл на вивіз дитини за кордон.

У період активної процедур мобілізації все частіше стали говорити про ймовірне "вручення" повісток через "Дію". Міністр цифрової трансформації України розповів, чи отримуватимуть українці повістки у такий спосіб.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ