Додаток "Дія"

У "Дії" з'являться нові документи – подробиці

Shutterstock

Корисні нововведення

У Міністерстві освіти та науки України та Міністерство цифрової трансформації планують впровадити електронні документи про освіту на порталі та в мобільному застосунку "Дія". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу МОН.

"Внутрішньо переміщені особи, особи з тимчасово окупованих територій, а також громадяни України, які перебувають за межами нашої держави, потребують отримання, поновлення або визнання документів про освіту. Команда МОН працює над впровадженням електронних документів про освіту на порталі і в мобільному застосунку "Дія" разом із колегами з Мінцифри та за підтримки проєкту "EU4DigitalUA", – йдеться у повідомленні.

Наразі фахівці підготували проєкт постанови КМУ, який стосується відображення відомостей, що містяться в документах про базову середню, повну загальну середню, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу та вищу освіту засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг із використанням додатку "Дія".

Окрім цього, завдяки сервісу ЄДЕБО "Інформація про фізичну особу, що міститься в ЄДЕБО" здобувачі освіти та випускники закладів освіти можуть самостійно отримати інформацію про видані ним документи про освіту та дані про навчання. Для цього їм потрібно кваліфікований електронний підпис, а ось реквізити документів про освіту не потрібні. Інформація, яка отримана за допомогою сервісу ЄДЕБО, про серію та номер виданих документів про освіту, може бути використана для перевірки виданих документів у Реєстрі документів про освіту.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Мінцифри прокоментували чутки про повістки у "Дії".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ