Школяр

"Дивись, щоб я тебе не забила": в Одесі вчителька лупцювала учня лінійкою – відео

Shutterstock

Педагога неодмінно буде покарано

В Одесі вчителька школи била учня лінійкою на уроці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Батьки SOS"

Інцидент відбувся у школі №92, що знаходиться на вулиці Бочарова. Цей момент побиття зняли на відео інші учні, які також знаходилися на уроці. 

Так, на кадрах можна побачити, як педагог підходить до школяра, бере з його парти лінійку та починає бити хлопця, який намагається закриватися та ухилятися від ударів. При цьому педагог не забула й додати коментар:

"У чому справа? Дивись, щоб я тебе не забила", – сказала вчителька.

Інші учні злякалися такої поведінки доросло жінки та почали запитувати її, навіщо вона б'є їхнього однокласника.

Сестра постраждалого одразу ж повідомила про побиття спецпедагога, а той – директора школи. Згодом про цей випадок дізналися й у місцевому управлінні освіти, поліції та ССД.

Зокрема, голова департаменту науки та освіти Одеської міської ради Олена Буйневич вже прокоментувала цей курйоз і відмітила, що вчительку неодмінно буде покарано.

"Я знаю про цей випадок, він стався до нового року. Але дізналися ми про нього від соціального педагога цієї школи, до якої звернулася сестра постраждалого хлопчика, вона й фільмувала подію. Відео в мене немає, але я його бачила", – відмітила голова департаменту.

Педагог вже написала заяву на звільнення і її відсторонили від роботи. 

"Вчителька дійсно звільнилася, але провадження досі є. Наразі проводять внутрішнє розслідування", – додала Олена Буйневич.

Це відео розлетілося й Інтернетом. Більшість користувачів була шокована такою поведінкою вчителя та висловилися щодо цього у коментарях. Деякі ж знайшли у цьому провину батьків.

  • "Чому деякі викладачі нормально можуть вирішити будь-який конфлікт і взагалі не хочеться їм заважати проводити урок, а інші ні?";
  • "Методи радянського виховання";
  • "Батьки не виховують дітей – ось і результат".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Закарпатті вчителька била школяра по голові, бо той не міг розв'язати математичний приклад.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше