Школа

На Закарпатті вчителька била школяра по голові, бо той не міг розв'язати математичний приклад – шокуюче відео

Shutterstock

До скандалу залучили поліцію

На Закарпатті вчителька математики молодших класів через фізичне насильство над учнем покинула роботу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-спільноту "Рахівський район".

Це сталося у селі Верхнє Водяне Великобучківської ОТГ. На відео помітно 62-річну викладачку початкових класів, яка принижує та б'є школяра по голові, бо той не може вирішити математичний приклад біля дошки.

Після розголосу цієї ситуації викладачка написала пояснювальну записку та звільнилася зі школи за власним бажанням. За словами директора департаменту освіти, науки молоді та спорту Закарпатської області Мар'яни Марусинець, для вивчення обставин інциденту вже створили спеціальну комісію.

"У вчительки досить хороша характеристика, раніше в таких ситуаціях не помічалася, зараз ми з'ясовуємо, чи це був лише один випадок або така поведінка для неї характерна", – додала вона.

24 січня, у понеділок, у школі заплановано проведення засідання комісії, де буде вчителька, директор, поліція і матір постраждалого хлопчика.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, як в Ірландії чоловіки принесли труп на пошту, щоб отримати його пенсію.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ