Недобудований будинок у Києві

У Києві мешканці багатоповерхівки вимушено опалюють будинок дровами – фото

Володимир Гуцул / Facebook

"Є плюс – від цін на газ та опалення мешканці будинку не залежать"

У столиці України жителі недобудованого багатоповерхового будинку вимушені опалювати його дровами, бо до нього не підведені ніякі комунікації. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Володимира Гуцула.

Йдеться про проблемну новобудову ЖК "Кузьмінський-2". До неї не підвели жодні комунікації: мешканці не користуються ні газом, ні централізованим водопостачанням, ні каналізацією.

"Єдине що є – це електричні кабелі, які йшли на будівельний майданчик. А значить, мешканці платять за світло в кілька разів більше, ніж решта киян. Але є й плюс – від цін на газ та опалення мешканці будинку не залежать. Для них тепер важливими показником є вартість ДРОВ. Добре, що Сирецький парк поруч", – йдеться у повідомленні.

Згідно інформації "Лун", ЖК "Кузьмінський-2" мав бути введений в експлуатацію минулого року, але цього не сталося. Однак, там вже живуть люди.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у тунелі Ілона Маска, призначеному для уникнення заторів, утворився затор.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ