Педикюр

Жінка сходила на педикюр і втратила ногу – як це сталося

Shutterstock

Постраждала отримає компенсацію у розмірі $1,75 млн

Мешканці США під час педикюру занесли у ногу інфекцію, внаслідок чого її довелося ампутувати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Jerusalem Post.

У 2018 році 55-річна мешканка Флориди була на б'юті-процедурі, під час якої їй зробили поріз на нозі. Туди потрапила інфекція та почала швидко поширюватися тілом, що також було обумовлено захворюванням периферичних артерій, яке звужує кровоносні судини та зменшує приплив крові до кінцівок.

У підсумку жінці ампутували ногу. Через величезні фінансові витрати під час лікування вона також втратила будинок і почала мешкати з рідними. Через 2 роки вона подала до суду на салон, де вона зробила цей трагічний педикюр. У позові йшлося, що майстриня користувалася брудними інструментами та обладнанням.

За словами представників салону, постраждала клієнтка не зверталася за невідкладною медичною допомогою і не вжила розумні заходи, які могли би завадити інфекції розповсюдитися. У грудні минулого року мирову угоду все ж таки досягли – постраждала отримає компенсацію у розмірі $1,75 млн.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дерматолог розповіла про маловідому небезпеку гель-манікюру для здоров'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ