Котик Броша

"Недарма у них 9 життів": у Дніпрі врятували кота, якого півгодини прали у машинці з порошком – відео

Ветеринарная клиника "На Рабочей" / Facebook

Наразі 4-лапий почувається добре

Мешканка Дніпра випадково випрала свого кота у машинці, але його життя врятували ветеринари. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook клініки для тварин.

"Котик Броша дуже любить спати у барабані пральної машини. Там темно, затишно та тепло. А останнього разу там ще й дуже доречно виявилася собача лежанка, яка вимагала прання. "Додаткові комфортні умови", – мабуть, подумав Броша і ліг спати в затишному містечку. Лежанка виявилася сірого кольору, як і сам котик. Через це господиня котика не помітила вихованця і запустила "пралку", – йдеться у повідомленні.

4-лапий провів у машинці приблизно півгодини, після чого господарі все ж таки усвідомили, що трапилося. Вони відчинили дверцята та помітили кота, який навіть спробував втекти. Втім, його зловили, висушили та передали ветеринару.

Під час огляду в пухнастого виявили низьку температуру, хрипи у легенях, сильний запах прального засобу з рота та очі, які не могли розплющитися. Фахівці провели необхідну терапію і розповіли, що аналізи кота були нормальними, а тому той вирушив додому.

"Зараз він почувається добре – активно бігає і стрибає по дому, із задоволенням їсть. З таким випадком ми стикаємося не вперше, але Броші дуже пощастило. Недарма у котів 9 життів", – підсумували ветеринари.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про кішку, яка вижила після пострілу в голову та шукає люблячу родину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ