Врятована цуценятами новонароджена

Зігрівали всю ніч: безпритульні цуценята врятували покинуте немовля у полі – фото

Tahir Ibn Manzoor / SWNS

Місцеві називають цю подію "дивом"

В Індії собака та її цуценята врятували новонароджену дитину, від якої відмовилися батьки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Це сталося у провінції Чаттісгарх. Там безпритульна собака виявила новонароджену дівчинку, а тому впродовж усієї ночі притискалася до неї зі своїми цуценятами посеред поля.

На щастя, згодом дитину повністю неушкодженою виявили люди, які почули її плач. Потім вони звернулися до місцевого уряду та передали новонароджену медикам.

"Можливо, це тепло від цуценят та самої їхньої матері підтримувало життя цього новонародженого. Зазвичай вночі температура падає, і вже грудень. Треба сказати, що це їй пощастило", – прокоментував цю ситуацію місцевий.

Наразі правоохоронці намагаються знайти батьків дівчинки, яка отримала ім'я Аканкша. За словами місцевих, ця подія – "диво", бо зазвичай безпритульні собаки агресивні та навряд чи здатні допомогти дитині за таких умов.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий випадок у США, де собака героїчно врятував життя маленької дитини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ