Надто мило: врятована жінкою лань подружилася з її песиком і прийшла з лісу, щоб показати своїх малят – відео

Є багато історій про те, як собаки гарно приймали нових членів сім'ї. Однак, чи знали ви, що навіть лань може радикально змінити наше уявлення про диких тварин?

Цього разу ми розповімо про випадок у США, де жінка просто хотіла врятувати лань, але у підсумку це завершилося дивовижною історією про дружбу та довіру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Animal Channel.

За словами оповідачки, одного разу вона врятувала лань, збиту автомобілем. Маля, яке назвали Баттон, отримало багато травм, а тому йому треба було допомогти. Після цього тварина жила разом із жінкою і поступово звикала до людської компанії.

"Коли ми вперше врятували Баттон, у нас був друг, який виростив оленя, і хтось зателефонував їм і сказав, що маму-лань збила машина. Вони подзвонили нам, і ми отримали знання від нашого друга, як вирощувати оленя. Це зайняло багато роботи, але вся наша мета – дозволити їй бути дикою, а також стати частиною сім'ї"

Окрім цього, поряд із нею мешкав лабрадор на прізвисько Джей-бро, з яким вона подружилася. Жінка часто ділилася контентом із цими тваринами. У підсумку лань вдалося виростити здоровою і сильною.

Читайте також:

Однак, жінка чудово розуміла, що тварина має вести нормальне життя, а тому планувала, щоб Баттон мешкала у лісі. На щастя, їй вдалося реалізувати свій план. До того ж, жінка живе поблизу лісу, а тому лань не потрібно було перевозити на транспорті.

Йшов час і згодом біля будинку з'явилася Баттон в оточенні своїх маленьких дітей. Судячи з усього, вона хотіла познайомити молоде покоління з собакою. На щастя, Джей-бро вийшов до них і вони чудово провели час.

Завдяки тому, що будинок жінки знаходиться біля лісу, Баттон часто ходить до неї у гості та грається з собакою і навіть котами. Усього лань товаришує з цією сім'єю вже 11 років.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як цуценя без лапки та хлопчик без ноги розчулили мережу своєю дружбою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше