Урсула Ейтчісон і її лабрадори

"Неможливо бути суворою": жінка планувала прийняти ванну, але її песики вважали інакше – відео

hugoandursula / Instagram

За словами господарки, у неї "немає особистого простору"

Мешканка Великої Британії Урсула Ейтчісон опублікувала кумедне відео зі своїми золотистими ретриверами, котрі не дали їй усамітнитися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-акаунт barked.

На відео помітно, що Урсула приймає ванну, але песики не можуть від неї відчепитися. Зокрема, один лабрадор намагався випити всю воду з ванної і перевіряв лапою, як себе почуває його улюблена господиня, а другий – постійно стежив за жінкою.

"Вони обоє лежали на підлозі, спостерігаючи за мною у ванні, а потім почали підповзати все ближче і ближче. Мені здається, що я була чайним пакетиком у цій ситуації"

За словами Ейтчісон, її домашні улюбленці мають власну кімнату, але все одно не хочуть проводити час без неї.

"Якщо я вийду в сад, вони підуть за мною, а якщо я їм, вони постійно будуть піді мною. У мене немає особистого простору. Але їм обом усе прощається, бо з ними неможливо бути суворою".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як господарі хотіли помити величезного песика, але той опирався до останнього. Це теж потрапило на курйозне відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ