79-річний чоловік жив із 160 качками та захворів високопатогенним пташиним грипом – фото

"Дім ніколи не був порожнім, і я ніколи не був один"

Британець живе у Девоні у будинку, де окрім нього знаходиться 160 мускусних качок. Спочатку останні мешкали у громадському місці поблизу будинку чоловіка, але той спочатку їй підгодовував, а потім взагалі забрав до свого будинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Metro.

Напередодні Різдва Гослінг помітив, що кілька пташок захворіли, а потім лікарі діагностувати у нього пташиний грип. Зараз він знаходиться вдома на самоізоляції, поки вчені досліджують його зразки.

В Агентстві охорони здоров'я Британії стверджують, що докази поширення грипу відсутні. Хворий почувається нормально та намагається прийняти долю своїх співмешканців, бо 20 качок, які жили безпосередньо у будинку, вимушено знищили.

"Я був з ними понад 20 років, тому це величезна втрата. Вони були моєю сім’єю – вони були моїм життям. Вони сідали на мої капці, щоб зігріти їх перед тим, як я взував їх. Дім ніколи не був порожнім, і я ніколи не був один. Тепер це як морг"

За словами 26-річної невістки Гослінга, протягом останніх кількох тижнів їхня родина зіткнулася з "пеклом". Зокрема, її свекор благав залишити птахів живими.

Зазначимо, що Гослінг став першою хворою людиною на H5N1 у Великій Британії. Фахівці стверджують, що ризик для здоров’я людей від пташиного грипу досі дуже низький.

"Це, безсумнівно, буде великою новиною, але головне те, що зараження людей H5N1 дійсно рідкісні, і вони майже завжди відбуваються в результаті прямого, тривалого контакту із домашньою птицею. Ніколи не було жодних доказів тривалого передавання H5N1 від людини до людини, тому наразі я б не вважав це значним ризиком для здоров'я", – розповів професор моделювання інфекційних захворювань в Університеті Ворвіка Майк Тілдеслі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, учасниця "Міс Всесвіт" після COVID-19 страждає від постійної відрижки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше