Інцидент із вантажівкою у Китаї

Фура ледь не зірвалася у 100-метрову прірву через поради навігатора – шокуюче відео

Viral press

Рятувальна операція тривала три дні

У Китаї вантажівка опинилася на краю вузької гірської дороги, бо її водій слідував порадам навігатора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося поблизу міста Чанчжі в провінції Шаньсі на півночі Китаю. Внаслідок вказівок навігатора автомобіль далекобійника опинився на небезпечній ділянці над 100-метровим урвищем у горах.

На шляху чоловік зрозумів, що не зможе проїхати через звужену ділянку шляху, попри поради навігатора. Тому він здав назад, задкуючи між урвищем і скелею. У підсумку одне колесо фури опинилося за краєм проїжджої частини, що нахилило кабіну вантажівки над величезною прірвою.

Водій і пасажир змогли покинути машину. Згодом на місце прибули рятувальники, які проводили рятувальну операцію три дня.

Вони використали три важкі трактори, зв'язали їх один з одним та прикріпили шків (блокатор) до схилу скелі. Потім вони закріпили важкий сталевий трос за шків першого трактора та приєднали до авто. Це допомогло витягти фуру назад.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що на картах Google знайшли таємний "концтабір" Північної Кореї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ