Голосовий помічник

Голосовий помічник дав дитині завдання, яке могло її вбити – що саме він сказав

Shutterstock

На щастя, дівчинка виявилася "занадто розумною"

Голосовий асистент від Amazon порадив 10-річній дівчинці, яка попросила дати для себе завдання, доторкнутися монетою до зубців наполовину вставленого в розетку штекера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Про інцидент стало відомо від мами дівчини на ім'я Крістін Лівдал:

"Раніше ми виконували різні фізичні завдання, наприклад, лягти й перевернутися, тримаючи черевик на нозі, від вчителя (фізкультури – "Дивогляд") на YouTube. Була погана погода. Вона просто хотіла виконати ще щось"

Дитина вирішила звернутися з цим питанням до голосового помічника Alexa, який знайшов для неї у мережі челендж:

"Вставте наполовину зарядний пристрій в розетку, а потім доторкніться монеткою пенні до відкритих зубців"

Йдеться про поширену в соцмережах небезпечну забаву, відому як "виклик з пенні" (The penny challenge). Варто зазначити, що метал проводить електричним струм, а тому якщо вставити в електричну розетку металевий предмет, то людину може уразити електричний струм, а також це може призвести до пожежі.

Однак, поряд була мама, яка втрутилася та сказала, що асистент неправий. За словами жінки, її дитина, на щастя, "занадто розумна, щоб зробити щось таке". Згодом у компанії Amazon прокоментували цей інцидент:

"Довіра клієнтів у центрі всього, що ми робимо, і Alexa покликана надавати клієнтам точну, релевантну та корисну інформацію. Як тільки нам стало відомо про цю помилку, ми вжили швидких заходів, щоб її виправити".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як Штучний інтелект попередив, що він небезпечний для людства. Що саме він сказав – читайте у нашому матеріалі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ