Коза

Типова Індія: народилося козеня-мутант з мордою, яка схожа на людське обличчя – фото

Shutterstock

Ветеринар розповів, чому це сталося

В Індії у місцевого фермера Шанкара Даса коза народила дитинча, яке має людиноподібну морду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Це сталося у штаті Ассам, де у середу, 29 грудня новонароджене продемонстрували наляканим місцевим мешканцям. Тепер останні стають у величезні черги біля будинку 46-річного фермера, щоб побачити дивне створіння. Козеня з мордою, яка нагадує людське обличчя, померло невдовзі після народження.

За словами Даса, раніше він ніколи не зустрічався з подібним. Ця коза вже народжувала козеня, але тоді все пройшло нормально. На думку ветеринара Файяза Ахмеда, у порівнянні з іншими тваринами подібне трапляється у кіз частіше:

"Неправильний розвиток плода міг бути спричинений лихоманкою Ріфт-Валлі. Можуть бути й інші причини, які спричинили генетичну мутацію"

У культурі Індії вважається, що дитина-мутант або подібні тварини можуть призвести до нещастя. Люди вірять, що таким чином їх попереджають вищі сили.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у РФ корова народила мутанта з двома головами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ