Арді

В Індонезії 1,5-річна дитина викурювала 2 пачки цигарок щодня, а коли їй забороняли, то кричала та билася головою в стіну – фото

BARCROFT MEDIA

Хлопчик щодня вживав 3 банки згущеного молока

В Індонезії мешкає хлопчик, який почав курити у 18-місячному віці. Його батькам і владі довелося докласти чималих зусиль, щоб їх дитина позбавилася від цієї шкідливої звички. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Це сталося на острові Суматра. Там батько одного разу дав своєму 1,5-річному сину на ім'я Арді цигарку, а у підсумку він викурював по 2 пачки цигарок щодня. Ситуація дуже лякала матір дитини через загрозу раку легень.

Саме тому вона намагалася позбавити сина шкідливої звички, але виникли проблеми – він кричав і бився головою в стіну, якщо його позбавляли цигарок. Окрім цього, в Арді з'явилася зайва вага через вживання шкідливої їжі. Наприклад, раніше він щодня випивав 3 банки згущеного молока.

Через 7 років у ситуацію втрутилася влада та хлопчик перестав палити. За його словами, під час дієти він став себе погано почувати, але після схуднення все поліпшилося. Тепер Арді не курить та добре навчається у школі.

Арді
Арді
Фото: BARCROFT MEDIA

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що блогерку з Харкова розкритикували, бо вона дала 7-річній племінниці покурити кальян.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ