Бородатий чоловік з червоною помадою на губах і лаком на нігтях

Чоловіки прикинулися трансгендерами задля участі на виборах – подробиці

Shutterstock

Політики вирішили оригінальним способом обійти закон про гендерну рівність

У штаті Тлашкала (Мексика) у політичній партії Fuerza Por México намагалися зареєструвати кандидатів-чоловіків як жінок на виборах. Для цього вони заявили, що насправді є трансгендерами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vice.

Спочатку політична силу вирішила зареєструвати 25 чоловіків і 17 жінок як кандидатів у глави муніципалітетів. Однак, згідно закону про гендерну рівність, це неправильно, а тому їм дали два дні, щоб вони замінити чотирьох кандидатів, бо кількість чоловіків і жінок мала бути однаковою.

Замість цього четверо кандидатів у заяві змінили інформацію про свою стать, а також цим методом скористалися ще 14 претендентів на інші посади. Цей інцидент викликав невдоволення у справжніх трансгендерів.

"Чесно кажучи, мені так боляче усвідомлювати, що моя власна держава приймає таку брехню. Я сподіваюся, що влада вирішить це дуже скоро, що вона ретельно розслідує справи цих людей, які видають себе за жінок", – заявила Валерія Лореті Діас – перша трансгендерна жінка, яка балотується на пост муніципального президента в консервативному штаті Тлашкала.

За словами координаторки мексиканської мережі Trans Women Network в Тлашкалі Паоли Хіменес, ця ситуація викликала у неї підозри. Вона була серед тих активістів, які звинуватили політичну силу у можливих фальсифікаціях під час виборів.

"Якщо вони зараховують себе до жінок, то логічно, що їм доведеться брати участь в кампанії в якості жінок, що, за їхніми словами, відповідає їх гендерної ідентичності", – заявила вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що іспанські вчителі-чоловіки прийшли на заняття у спідницях на знак протесту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ