Кайла Лем'є

У Канаді чоловіка-вчителя, який вважає себе жінкою, відсторонили через гігантські фальшиві груди – фото

nypost.com

Сусіди педагога кажуть, що вдома він постає у чоловічому образі

У Канаді вчитель середньої школи Кайла Лем'є, який вважає себе жінкою, був відсторонений від викладання та відправлений у відпустку, бо він носить величезні фальшиві груди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

39-річний чоловік став викладачем середньої школи Оквілл Трафльгар в Онтаріо у вересні минулого року. Він вважає себе жінкою та стверджує, що страждає від гігантомастії (надмірне збільшення молочних залоз).

Однак Кайла не зміг офіційно підтвердити свій діагноз, і це не єдиний нюанс – сусіди канадця кажуть, що вдома він постає у чоловічому образі. Зокрема, він не носить гігантські фальшиві груди та перуку, а також не робить макіяж.

За словами самого Лем'є, він інтерсексуал, а не трансгендер. Він стверджує, що наразі перебуває "у перехідному періоді" після того, як почав проходити замісну гормональну терапію 2021 року.

"Я ідентифікую себе як жінка. Все своє життя я ідентифікувала себе як чоловік. Я маю вигляд як чоловік. Коли я вирішила прийняти іншу сторону себе в 39 років, це вийшло само собою", – поділився він.

Його поведінка обурила багатьох батьків учнів, які звернулися до шкільної ради з проханням запровадити дрескод для педагогів. Однак воно було відхилене через побоювання щодо порушення Кодексу прав людини Онтаріо. Однак у січні рада вирішила розробити політику, яка вимагає від вчителів підтримувати "відповідний та професійний" зовнішній вигляд.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що батьки дітей обурені школою імені королеви Єлизавети II, де розповідали дітям про 73 гендери та нетрадиційний секс.

Дивіться також відео 5 каналу: 13 котів та 7 собак: жінка рятує покинутих тварин на Харківщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ