Прапор

В Ірані через іронічну причину відсторонили чиновника, який відповідає за дотримання ісламських цінностей

Shutterstock

Він заснував культурний центр, який пропагує благочестя та носіння хіджабу

В Ірані чиновник, відповідальний за дотримання ісламських цінностей, втратив посаду через відео, на якому він займається сексом з іншим чоловіком. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Згідно з попередньою версією, на відео, розповсюдженому опозиційним Telegram-каналом, потрапив глава Департаменту ісламської культури в провінції Гілян Реза Цагаті. Особи людей у ролику не підтвердили, але чиновника все одно звільнили з посади до з'ясування всіх обставин.

Цікаво, що Цагаті заснував культурний центр, який пропагує благочестя та носіння хіджабу. За словами міністра культури Ірану Мохаммада Мехді Есмаїлі, до появи запису не було жодних негативних даних про цього чиновника.

У Департаменті ісламської культури Гіляна заявили, що чоловіка підозрюють у проступку. Справа передана до поліції, а також влада закликає не користуватися відеозаписом "для ослаблення славного культурного фронту ісламської революції".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ірані пару за танець засудили до 10 років в'язниці.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЕЛИКИЙ ТЕРОР/ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ