Смартфон на зарядці

Простий лайфхак допоможе пришвидшити процес зарядки смартфона – поради

Shutterstock

Ви могли не здогадуватися про це

Зарядка смартфона займає доволі тривалий час, але існує спосіб зробити цей процес швидшим за допомогою лише одного налаштування. Детальніше про нього розповідає "Дивогляд".

Для того, щоб скоротити час зарядки акумулятора смартфона, достатньо увімкнути "режим польоту". Річ у тому, що ця функція відключає на вашому девайсі всі бездротові сигнали і режими: Wi-Fi, Bluetooth, GPS тощо. Це спричиняє зниження енергоспоживання пристрою і за рахунок цього скорочує час зарядки.

Час зарядки смартфона в "режимі польоту" може різнитися. У когось цей проміжок становить кілька відсотків, а у когось понад 20%, що на 20-30 хв швидше, ніж зазвичай. Все залежить від моделі смартфона, стану його батареї і потужності зарядного пристрою.

Важливо також відмітити, що активований "режим польоту" може пришвидшити процес заряджання акумулятора лише, якщо у цей час смартфон деактивований, тобто ви не використовуєте його.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, коли ставити смартфон на зарядку, щоб збільшити "життя" акумулятора вдвічі.

Дивіться також відео 5 каналу: ВІДКРИТТЯ АЕРОПОРТІВ: чи варто сподіватись та у яких саме містах?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ