Смартфон на зарядці

Коли ставити смартфон на зарядку, щоб збільшити "життя" акумулятора вдвічі – поради

Shutterstock

Акумулятор – одна з найважливіших складових смартфона, якій приділяють увагу покупці. Інколи буває, що заряду батареї не вистачає на день і причина цього полягає у неправильному способі зарядки смартфона

Коли потрібно ставити свій девайс на зарядку, щоб не завдати шкоди батареї, розповідає "Дивогляд".

Експерти рекомендують дотримуватися принципу "80-20". Тобто, розряджати телефон краще до 20%, а заряджати до 80%. Водночас, не всім вистачає на день 60% заряду на смартфоні. Також не кожен може постійно відстежувати рівень заряду акумулятора впродовж дня, а особливо вночі.

Знавці розповіли про ще один принцип заряду акумулятора – "50-70", який передбачає заряджання батареї смартфона до 70% і не опускати його нижче 50%. Такий спосіб може збільшити "життя" акумулятора вдвічі.

Але і цей підхід передбачає регулярну підзарядку девайса, що також не підходить для тих користувачів, які не мають під рукою розетку або портативний зарядний блок.

Навіть якщо вам не підходить жоден з цих принципів, фахівці порадили в жодному разі не заряджати свій смартфон до 100% і так само не розряджати його до 0%. У подальшому це скоротить "життя" батареї і девайс буде швидко розряджатися.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Євросоюзі можуть заборонити використання смартфонів без змінного акумулятора.

Дивіться також відео 5 каналу: "хороший русскій" Навальний проти дітей з Лисичанська: що не так з "Оскаром"-2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ