Ангеліна Бреженська

"Столиця Румунії – Боснія і Герцеговина": "Міс Москва-2023" стала посміховиськом на росТБ – відео

соцмережі

Телеведучі постійно глумилися над моделлю

Володарка титулу "Міс Москва-2023" 25-річна Ангеліна Бреженська хотіла довести, що має гострий розум і високий інтелект, але стала посміховиськом на росТБ, передає "Дивогляд".

росіянка стала гостею у шоу телеведучого Павла Волі, який не приховував іронії і користуючись нагодою насміхався над моделлю. Ведучий запитав Ангеліну, чи правда, що учасниці конкурсів краси насправді дурні дівчата, але Бреженська впевнено стверджувала, що це брехня.

Коли Воля попросив дівчину назвати столицю Румунії, вона дещо замислилися. Тоді інший ведучий зробив "підказку", мовляв, столицею Румунії є Польща. Ангеліна ледве не повелася на цю "підказку". Щоправда, її відповідь виявилася не кращою:

"Ось тільки хотіла сказати, так... Боснія і Герцеговина?", – припустила росіянка.

Телеведучий одразу ж почав насміхатися над моделлю і стверджував, що її відповідь абсолютно правильна. Він навіть запропонував їй переписати підручники історії, оскільки там міститься "неправильна" відповідь на це питання.

Бреженська розгубилася і намагалася з'ясувати, у чому саме вона помилилася. Після цього їй пояснили, що вона назвала столицею Румунії окрему країну. росіянка зніяковіла і засміялася. Крім цього, Бреженська дала відверту відповідь на питання телеведучого, чи правда, що перемоги на конкурсах краси даються росіянкам лише через ліжко:

"Ні. Не тільки (через ліжко – Дивогляд), – заявила росіянка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українка Харлан здобула перемогу над фехтувальницею з рф, але суперниця влаштувала скандал, бо їй не потиснули руку.

Дивіться також відео 5 каналу: КОЖЕН ДРУГИЙ українець ризикує стати жертвою торгівлі людьми. Інформаційна кампанія у метро Києва

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ