Токіо

Українським спортсменам дозволили виступати на змаганнях з росіянами, але є умови

Shutterstock

З початку війни МОК заборонив громадянам росії та білорусі брати участь у міжнародних турнірах, але згодом змінив свою думку

Українським спортсменам дозволили виступати на міжнародних змаганнях попри участь у турнірах росіян і білорусів, передає "Дивогляд" із посиланням на Міністерство молоді та спорту.

У березні 2023 року, після року заборони, Міжнародний олімпійський комітет зрештою дозволив спортсменам росії та білорусі брати участь у міжнародних турнірах. У свою чергу в квітні Міністерство молоді та спорту України оголосило заборону для українців брати участь у міжнародних змаганнях, якщо на них будуть присутні громадяни росії та білорусі. У разі порушення цього правила спортсменам загрожувало позбавлення національного статусу.

За кілька місяців у Міністерстві скасували свою заборону, а на офіційному сайті була опублікована нова версія наказу. Так, українським спортсменам заборонено брати участь лише у тих турнірах, де росіяни гратимуть під своїм прапором або де представники країни-терористки відкрито підтримують війну.

Раніше МОК дозволив представникам росії та білорусі брати участь у міжнародних змаганнях лише за умови дотримання нейтральності спортсменів. Наразі невідомо, чи братимуть вони участь в Олімпійських іграх-2024, які пройдуть з 26 липня по 11 серпня наступного року в Парижі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Світоліна перемогла першу ракетку росії на "Ролан Гаррос".

Дивіться також відео 5 каналу: ДЕТАЛІ СКАНДАЛУ з "мальдівськими" пригодами нардепа Юрія Арістова. Українці ОБУРЕНІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ