Австралієць зробив 3249 відтискань від підлоги за годину і встановив рекорд

Австралієць зробив 3249 відтискань від підлоги за годину і встановив рекорд – відео

YouTube / Guinness World Records

"Це підняло мою фізичну форму до рівня, якого раніше не було"

Австралієць зробив 3249 відтискань від підлоги за годину і встановив рекорд, передає "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

30-річний Даніель Скалі у квітні 2022 року встановив рекорд за кількістю відтискань від підлоги за одну годину – 3182 рази. У листопаді 2022 його рекорд побив австралієць Лукас Хельмке, який виконав 3206 відтискань.

Тепер же Даніель Скелі повернув собі титул рекордсмена, відтиснувшись від підлоги 3249 разів за одну годину. Австралієць вважає, що встановити новий рекорд йому допомогли вправи берпі, які він виконував під час підготовки.

"Це підняло мою фізичну форму до рівня, якого раніше не було. Але не лише це, це допомогло мені впоратися з болем, враховуючи, що мені доводилося стрибати з лівої руки догори і донизу", – сказав чоловік.

Скалі розповів, що постійно відчуває біль у лівій руці. Цей стан називають комплексним регіональним больовим синдромом, що був спричинений складним переломом, який Даніель отримав у 12 років.

"Це мозок посилає невірні сигнали моїй руці. Так що все, що завгодно, на зразок м'якого дотику, руху, вітру, води, завдасть мені болю", – сказав австралієць.

Далі чоловік має намір відновити ще один рекорд, який раніше здобував: найдовший час у положенні планки на животі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік спустився на 75 сходинок на руках і побив світовий рекорд.

Дивіться також відео 5 каналу: КОНТРНАСТУП: ЗСУ закріплюються на двох напрямках! Телемарафон Незламна країна 14.07.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ