12-річна одеситка вдруге встановила світовий рекорд

Перша дитина України у Книзі Гіннеса: 12-річна одеситка вдруге встановила світовий рекорд – фото

Marina Teplaya / Facebook

Дівчина виконала віджимання від підлоги у потрійній гімнастичній складці на одних руках

Юна Одеситка – 12-річна Софія Тепла стала першою дитиною з України, яка увійшла до Книги рекордів Гіннеса. Як повідомляє "Дивогляд", цього року вона вдруге зробила це, але вже з новим рекордом.

Софія виконала віджимання від підлоги у потрійній гімнастичній складці на одних руках. Дівчинка зробила 21 повторення за 30 секунд. Про це розповіла матір рекордсменки Марина Тепла.
"Трішки часу довелось тримати інтригу, тому що офіційні представники Великої Британії дуже прискіпливо оцінювали виконання вправи. І ось нарешті підтвердження і вручення сертифіката", – заявила жінка.
Варто відмітити, що Софія вважається наймолодшою рекрдсменкою і першою дитиною України, яка увійшла до Книги рекордів Гіннеса. Це вже її другий офіційний світовий рекорд. У попередній раз ім'я дівчини внесли до книги з рекордом 12 віджимань від підлоги у потрійній гімнастичній складці на одних руках.
 
Марія Тепла повідомила, що у спробі Софія віджалася 23 рази, але перше не було зараховане, а 16-те визнали, як неповне. Разом із цим жінка зазначила, що Софія може віджатися у такий спосіб близько 40 разів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ