Фото з фестивалю

Українські режисерки отримали нагороди на кінофестивалі у Польщі – фото й відео

ДержКіно України / Facebook

Стрічки зняли спільно з Польщею і Швецією

На Фестивалі незалежного кіно Off Camera у Польщі нагороди отримали два фільми, які зняли українські режисерки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на київську продакшн-студію Family Production і ДержКіно України.

Спершу згадаємо про ігровий повнометражний фільм "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової, який нагородили призом за найкращу стрічку у міжнародному драматичному конкурсі фестивалю. Інша стрічка "Тато" Анни Маліжевської була визнана кращим польським фільмом, а також акторську нагороду отримав актор Ерік Любос, який виконав головну роль.

Обидва фільми спродюсовані FAMILY PRODUCTION і зняті у копродукції за підтримки Держкіно: "Тато" – спільно з Польщею, а "Ти мене любиш?" – зі Швецією.

Слід зазначити, що це не перше досягнення для цих стрічок на міжнародній арені. Так, "Тато" восени минулого року нагородили Призом екуменічного журі Варшавського кінофестивалю, а "Ти мене любиш?" цього року показали у програмі Берлінале Panorama.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фільм української режисерки "Ми не згаснемо" отримав нагороду в Австрії.

Дивіться також відео 5 каналу: КРАЇНА КОЗАКІВ ВОЛЯ І НЕВОЛЯ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ