"Ми не згаснемо"

Фільм української режисерки отримав міжнародну нагороду – трейлер і сюжет стрічки

ДержКіно України / Facebook

Стрічка взяла участь у конкурсі документальних фільмів

Фільм української режисерки Аліси Коваленко "Ми не згаснемо" отримав нагороду на фестивалі CROSSING EUROPE Filmfestival Linz в Австрії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ДержКіно України.

Стрічку удостоїли відзнаки "Social Awareness Award – Best Documentary" у конкурсі документальних фільмів. Там представили фільми, які розповідають про поточний стан Європи.

"Ми не згаснемо" розповідає історію дорослішання підлітків на сході України на тлі війни та їх надзвичайної подорожі до вершин Гімалайських гір.

"Попри похмуру реальність навколо, Андрій, Руслан, Ілля, Ліза і Лєра мріють, шукають пригод, протестують та борються зі сірістю й нудьгою. Поки світ навколо них занепадає, шахти закриваються, загроза ескалації війни зростає, вони не здаються та намагаються йти за покликом своїх мрій", – розповіли у Держкіно.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українка створила найкращий неофіційний логотип до коронації Чарльза ІІІ.

Дивіться також відео 5 каналу: ДРОНИ СМАЖАТЬ кремль! Нафтобази біля Криму У ВОГНІ. Капітан Хаймарс дякує русскім. 434 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ