Imagine Dragons – "Crushed"

Знімали на передовій: Imagine Dragons презентували кліп про юного українця

Imagine Dragons / YouTube

"Історія Саші розриває серце, і є тисячі інших, таких як він"

Популярний американський гурт Imagine Dragons випустив кліп на пісню "Crushed", який зняли у прифронтовому місті України, передає "Дивогляд".

Сюжет відеокліпу розповідає історію Сашка із села Новогригорівка, що на Миколаївщині. Упродовж п'яти місяців населений пункт перебував під російською окупацією. Будинок, в якому жив Сашко, повністю зруйнований, так само, як і школа, в якій навчався хлопець.

"У ньому (відеокліпі – Дивогляд) розповідається про Сашу, молодого хлопця, який пережив місяці обстрілів у своєму місті. Історія Саші розриває серце, і є тисячі інших, таких як він, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його родина без світла та інших елементарних комунікацій", – йдеться у повідомленні.

Режисером кліпу став Тай Арнольд, який раніше вже співпрацював з Imagine Dragons та Джоном Леджендом.

Кліп випустили на підтримку напрямку "Відбудова України" фандрейзингової платформи United24. В рамках проєкту планується відбудова школи для понад 450 дітей.

Дивіться кліп Imagine Dragons на пісню "Crushed":

Варто відмітити, що гурт Imagine Dragons з перших місяців повномасштабного вторгнення активно підтримує український народ. На початку війни музиканти скасували два великі концерти на росії.

Також на одному з концертів у Чехії, під час виконання пісні, учасник гурту Ден Рейнольдс підняв український прапор, який йому подарувала переселенка з Харкова.

Також раніше "Дивогляд" розповідав, що гурт Imagine Dragons став офіційним амбасадором UNITED24.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ