Юлія Саніна

Солістка "The Hardkiss" Юлія Саніна з'явилася на обкладинці британського видання The Times – фото

Instagram.com/The Hardkiss

Знаменитість активно просувала меседж про те, що культура не може залишатися поза політикою

Українська співачка і солістка популярного гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна з'явилася на обкладинці британського журналу The Times і дала відверте інтерв'ю, передає "Дивогляд".

Знаменитість розповіла про життя українців під час війни і активно просувала меседж про те, що культура не може залишатися поза політикою:

"Розгорнуте інтерв'ю про The Hardkiss, Євробачення, життя. Та найголовніше - мені дали можливість озвучити важливі меседжі: культура і спорт не можуть бути "поза війною і політикою", і чому злочинцям не місце на Євробаченні", – написала Саніна у своєму Instagram.

Користувачі мережі привітали українку з таким досягненням і висловили свої захоплення нею:

  • "Україна пишається тобою, Юля";
  • "Юля, ви маєте бути зіркою світового масштабу. Ваш рівень вже давно став світовим, в нашій країні мало таких груп, які роблять такі вистави на концертах";
  • "Юля, усі поціновувачі вашої творчості дуже чекали на те, що про вас дізнається увесь світ! Ви зірка світового масштабу! А ще дуже талановита, працьовита, скромна, добра, чесна та розумна людина! Вітаємо, захоплюємось, пишаємось, дякуємо за вашу працю і за вашу відданість Україні!".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Лобода випустила українську пісню до річниці війни в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ