"Провини його немає": команда Іво Бобула заявила, що артист не вибачався перед жінками

5 канал

"Стовідсотково – цього не робили ані я, ані Іво Васильович"

Народний артист України Іво Бобул заявив, що він не публікував допис із вибаченням до жіночої аудиторії. Як заявили представники співака, його сторінку в Instagram зламали, передає "Дивогляд".

Під час інтерв’ю Еммі Антонюк співак заявив, що більшість сучасних молодих дівчат і жінок хочуть від чоловіка тільки грошей. Така думка сформувалася у нього на тлі свого життєвого досвіду, про що Бобул нагадував ціле інтерв'ю, а потім взагалі встав і пішов просто посеред нього. На наступний день в мережі з'явилася інформація про те, що співак вибачився перед жінками за свої висловлювання.

Але за словами концертної директорки Іво Бобула Ірини, ані сам артист, ані будь-хто інший з його команди не розміщував допис із вибаченнями за сексистські висловлювання музиканта у бік жінок.

Наразі представники артиста намагаються з'ясувати, хто за цим стоїть:

"Звернемося до людини, яка розбирається у цій справі, щоб знайти людей, які мали доступ до цієї сторінки. Ми поки не знаємо, хто це міг зробити, ми дізнаємося. Я бачила ту інформацію, яку ви брали до уваги. Ми нічого не маємо проти, ми всі люди. Ми дізнаємося, хто це міг зробити. Але стовідсотково – цього не робили ані я, ані Іво Васильович", – прокоментувала концертна директорка виконавця.

Жінка заявила також, що співак не міг оприлюднити такий допис, оскільки не відчувє жодної провини і сорому через сказане на інтерв'ю:

"Цієї інформації бути не могло, бо провини жодної його немає. Він просто висловив свою думку і все. Іво Васильович каже те, що він вважає за потрібне, і те, що відповідає його поглядам", – додала Ірина.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як соцмережі відреагували на сексистські заяви Іво Бобула.

Дивіться також відео 5 каналу: Аби відволікти дітей від війни: українські артисти провели благодійний концерт для малечі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ