Джеймс Госс

Чоловік побив рекорд за кількістю "тунелів" на обличчі – фото

Guinness World Records

Його мама дуже пишається досягненнями свого сина

Британець Джеймс Госс оновив власний рекорд із Книги рекордів Гіннеса, зробивши на своєму обличчі цілих 17 "тунелів". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт премії.

У 2020 році фанат пірсингу встановив рекорд за кількістю "тунелів" на обличчі – їх тоді було "лише" 14. Минулого року він побив власний рекорд, зробивши свій 15-й пірсинг, а цього року отримав вже третю нагороду – тепер на його обличчі 17 "тунелів".

"Для мене, висловлення себе незалежно від того, що думають інші люди, змусило мене почуватись набагато більш повноцінним. Я не хочу змінювати себе, щоб підходити до інших людей, краще просто бути собою та витрачати свою енергію на пошук того, що мені підходить у будь-якому випадку. Це дуже круто бути рекордсменом, це, безперечно, тема для розмови, я також написав це у своєму резюме", – сказав Госс і додав, що його мама дуже пишається досягненнями свого сина.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік поставив 4 яйця одне на одне та встановив рекорд Гіннеса.

Дивіться також відео 5 каналу: "Хлопці ПРАЦЮЮТЬ через страх, через "НЕ МОЖУ". Бахмут сьогодні. 93 бригада. Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ