Говард Такер

Найстаріший лікар у світі поділився "справжнім секретом довголіття" – фото

guinnessworldrecords.com

Чоловік полюбляє мартіні та стейки, але є нюанси

100-річний доктор Говард Такер, занесений до Книги рекордів Гіннеса як "Найстаріший практикуючий лікар", поділився корисними порадами для здоров'я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Чоловік, який вже 76 років займається медициною, мешкає у Клівленді (штат Огайо, США). Він народився у далекому 1922 році, коли середня тривалість життя чоловіків становила 58 років.

Станом на сьогодні, приблизно 1 чоловік із 5000 доживає до 100-річного віку. Однак Такеру вдалося пережити сухий закон, Велику депресію, Другу світову війну, поліомієліт та пандемію. Наразі він має чотирьох дітей і десять онуків.

Окрім хорошої генетики та "трішки удачі", у доктора є важливі правила. Так, передусім він радить підтримувати своє тіло фізичною активністю.

"Плавання, біг підтюпцем, походи та катання на лижах до 80 років зробили мене сильним та здоровим. Я намагаюся пробігти не менше трьох миль на біговій доріжці у швидкому темпі більшу частину днів на тиждень", – поділився 100-річний рекордсмен.

Одночасно з цим Говард вважає, що потрібно не забувати жити повним життям. Зокрема, він полюбляє мартіні та стейк по-нью-йоркськи, але, звісно, не кожного дня.

"Справжній секрет довголіття у тому, що секретів немає. Але ми живемо щодня і вмираємо один раз, тому ми повинні максимально використати час, який ми маємо", – додав він.

Звісно ж, важливо приділяти час не лише фізичним вправам, але і розумовим. За словами лікаря, багато людей після виходу на пенсію мають підвищений ризик зниження когнітивних функцій, бо стають неактивними у своєму повсякденному житті.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 100-річна жінка, яка пройшла 10 тисяч км, назвала свій секрет здоров'я.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВІЯ ГОРИТЬ, ТОНЕ і ПРИПАДАЄ ПОПЕЛОМ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ