Найстаріший у світі пес Бобі

30-річний пес з Португалії став найстарішим у світі

Guinness World Records

Собаку внесли до Книги рекордів Гіннеса

До Книги рекордів Гіннеса внесли найстарішого у світі пса Бобі з Португалії, якому 30 років, передає "Дивогляд" із посилання на Guinness World Records.

Собака належить до породи Рафейру ду Алентежу, представників якої вважають охоронцями худоби. Він народився 11 травня 1992 року, а сьогодні Бобі вже 30 років і 267 днів.

Зазвичай собаки породи Рафейру ду Алентежу живуть не довше 12-14 років, але Бобі є винятком з правил. Він вже прожив найдовше серед всіх інших, відомих раніше рекордсменів серед собак.

Власник Бобі на ім'я Леонель Коста припускає, що тривале життя його улюбленцю забезпечило спокійне і мирне середовище, у якому він постійно живе.

 
"Бобі був справжнім бійцем усі ці роки. І тільки він знає секрет свого довголіття. Це повинно бути нелегко, тому що середня тривалість життя собаки не така вже й велика, і якби тільки він умів говорити, він би зміг пояснити, як йому вдалося прожити так довго", – розповів господар Бобі.

Через свій немолодий вік Бобі відпочиває більше, ніж раніше, любить смачно поїсти і повалятися у ліжку.

Нагадаємо, що за два тижні до того, як португальський пес увійшов до Книги рекордів Гіннеса, найстарішим собакою вважали Спайка, якому зараз 23 роки:

"Через два тижні після того, як Спайка було оголошено найстарішим псом у світі, Книга рекордів Гіннеса отримала інформацію щодо набагато старшого пса. Насправді Бобі не просто найстаріший собака з усіх живих, він найстаріший пес в історії", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що чихуахуа з Огайо став найстарішим собакою у світі.

Дивіться також відео 5 каналу:  САМІТ УКРАЇНА-ЄС: чого очікувати | Марафон "НЕЗЛАМНА КРАЇНА" – 03.02.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ