Гільда Крос

Ви будете здивовані: 103-річна жінка поділилася секретом свого довголіття

shropshirestar.com

Є одразу кілька лайфхаків

103-річна мешканка Великої Британії Гільда Крос вважає, що змогла так довго прожити завдяки алкоголю, а також іншим речам. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Shropshire Star.

Жінка народилася у Болтоні 21 лютого 1920 року. За часів Другої світової війни вона працювала у пральні, а також познайомилася з чоловіком на ім'я Альфред Крос, який у 1944 році став її чоловіком.

За кілька років його демобілізували та він почав працювати поліцейським, а після виходу на пенсію разом з дружиною переїхав до будинку в селі Трефнант. У 2001 році він помер, не доживши до 90-річчя, але Гільда жива досі.

Вона мешкала у своєму будинку до 100 років, але під час пандемії впала та зламала ногу, внаслідок чого перебралася до будинку для людей похилого віку. Своє 103-річчя вона відзначала у компанії рідних.

На думку Гільди, вона змогла так довго прожити завдяки постійній активності, зайнятості та – барабанний дріб – алкогольним напоям.

"Я люблю випити келих бренді чи вина щовечора за вечерею", – поділилася вона.

Гільда Крос
Гільда Крос
Фото: shropshirestar.com

Раніше "Дивогляд" розповідав про два продукти, які вживає король Чарльз заради довголіття.

Дивіться також відео 5 каналу: ПІДІРВАНО "КРИЛАТИЙ КРЕЙСЕР "мОСКВА"? У Білорусі атакували літак ДРЛВ А-50 – вуха і очі авіації рф

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ