Міртл Пейчерз

100-річна жінка, яка пройшла 10 тисяч км, розповіла свій секрет здоров'я

Berwick Comox Valley

Її активності можна позаздрити

Довгожителька із Канади Міртл Пейчерз нещодавно відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Жінка, яка досі залишається дуже активною, розповіла журналістам секрет свого здоров’я, передає "Дивогляд".

Міртл стала відомою після того, як з’ясувалося, що всього за кілька років вона находила пішки аж 10 тисяч км! Це як перетнути Канаду зі сходу на захід і назад, або майже 4 рази обійти Україну.

Пані Мейчерз розповіла, що почала працювати у 12-річному віці. Тоді вона продавала насіння рослин. І з тих пір Міртл залишається активною.

Жінка дуже любить ходити. 5 років тому її син подарував їй крокомір. Так і з’ясувалося, що жінка, якій вже майже 100 років, з легкістю находила таку вражаючу відстань. 
Причинами свого довголіття жінка назвала активний спосіб життя, заняття спортом та йогою, а також позитивне мислення.

"Я намагаюся позитивно дивитись у майбутнє і більше концентруватися на світлих сторонах життя", поділилася секретом ювілярка.

Останнім часом жінці стало складніше ходити в погану погоду, однак у дні, коли вона не може здійснювати регулярних прогулянок, вона підбирає вправи, які можна виконувати вдома.

Нагадаємо, на початку січня найстаріша жінка світу відсвяткувала свій 119-й день народження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ