Умено Суміяма та Коме Кодама

107-річні японки, які пережили дві світові війни, стали найстаршими близнючками у світі – фото

Guinness World Records

Одна з рекордсменок не стримала сліз, коли дізналася про це досягнення

107-річні сестри з Японії Умено Суміяма та Куме Кодама стали найстаршими близнючками у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Guinness World Records.

Жінки народилися 5 листопада 1913 року на острові Сьодо у родині з 13 людей на острові Шодо. За словами сестер, їхнє дитинство було важким, що пов'язано з булінгом з боку однолітків.

Також вони рано покинули одна одну, бо Куме завершила початкову школу та одружилася поза Сьодо, а Умено вирішила на ньому залишитися, де й зустріла своє кохання.

Умено Суміяма та Коме Кодама
Умено Суміяма та Коме Кодама
Фото: Guinness World Records

У ранньому дитинстві дівчата змогли пережити Першу світову війну, а вже дорослими їм довелося зіткнутися з Другою світовою війною. Протягом більшої частини життя сестер розділяли понад 300 км, а тому вони рідко зустрічалися.

Однак, після наближення до 70-річного віку вони разом подорожували. Наразі близнючки мешкають у різних будинках для літніх людей. Їхні родичі характеризують Умено та Куме як товариських і позитивних людей.

Представникам Книги рекордів Гіннеса не вдалося особисто приїхати до Умено та Куме через пандемію, а тому надіслали їм поштою сертифікати. Перша розчулилася через цей сертифікат, а ось друга не зрозуміла, про що йдеться, бо у неї проблеми з пам'яттю.

Жінки хотіли стати авторками такого рекорду під час святкування 99-го Дня народження. Того дня Умено подивилася на японок Кін і Джин, найстарших близнючок того часу, і сказала:

"Думаю, ми виглядаємо молодшими"

Умено Суміяма та Коме Кодама
Умено Суміяма та Коме Кодама
Фото: Guinness World Records

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що найстаріший чоловік світу поділився секретом щасливого життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ