Подружжя

Кохання з першого погляду: подружжя, що відсвяткувало 80-ту річницю весілля, поділилося секретом щасливих взаємин

Daily Mail

Подружжя познайомилося у 1941 році

Британське подружжя 100-річний Рон Голайтлі та його 98-річна дружина Беріл у січні відсвяткували 80-у річницю їхнього шлюбу та стали рекордсменами у країні. Про це пише Daily Mail. 

Подружжя познайомилося на вулиці їхнього рідного міста Гаррогіт, коли Беріл було 14 років, а Рону – 16. Від того часу вони не розлучалися. Закохані одружилися у 1941 році під час військової відпустки Рона. 

У подружжя є дві доньки, Маргарет та Сью, шестеро онуків, 10 правнуків та праправнуків.  

До 80-ої річниці шлюбу Рон та Беріл отримали вітальну листівку від королівського палацу. Це привітання стало вже третім – до цього їм надсилали лист до 70-ої та 75-ої річниць. 

Секретом ідеального шлюбу Беріл називає спілкування. Він зазначає, що неможливо жити разом з іншою людиною та ніколи не сваритися, однак найважливіше – не приховувати образу, а вміти розмовляти одне з одним. 

Крім цього, ще один секретом щасливих взаємин пара називає спільні прогулянки та зацікавлення. Раніше вони тривалий час гуляли з їхнім собакою, а зараз просто проводять багато часу на свіжому повітрі та у себе в саду. 

Раніше еквадорське подружжя поділилося секретом щасливого шлюбу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ