Що подарувати дівчині до Дня святого Валентина: креативні ідеї

День усіх закоханих може бути різним: ніжним та романтичним, загадковим та незвичним та навіть моторошним – у позитивному сенсі слова, звісно.

"Дивогляд" зібрав ідеї, як провести цей день незабутньо та потішити кохану. Головне – підготуватися заздалегідь до цієї події. 

Білизна 

Білизна
Білизна
Фото: Shutterstock

Подарувати білизну – вбити одразу двох зайців: і дівчина тішиться, і чоловіку любо оку глянути. Головне – правильно підібрати розмір. Для цього можна завчасно поцікавитися у коханої щодо її об'ємів або ж роздивитися бирки іншої білизни у гардеробі дівчини. 

Парфуми

Парфуми
Парфуми
Фото: Depositphotos

Парфуми – універсальний подарунок, адже їхня вартість може суттєво коливатися залежно від виділеного бюджету. Згадайте, чи нема у коханої алергії на солодкі чи кислі компоненти.  

Романтична вечеря

Романтична вечеря
Романтична вечеря
Фото: Shutterstock

Тут також ціна може варіюватися: і вечеря у ресторані з панорамним видом на місто, і приготовлена власноруч страва вдома однаково потішать вашу кохану. Заздалегідь можете приготувати вечерю з продуктами-афродизіаками – наприклад, пасту з креветками, мідіями, артишоками та грибами. А на десерт оберіть тірамісу або тарілку з вершками та полуницею. 

Сюрприз

Подарунок
Подарунок
Фото: Shutterstock

Цей пункт дуже суб'єктивний, однак може потішити кохану найбільше. Згадайте, про що вона вже давно мріє. Можливо, це масаж або стрибок з парашутом. Простору для уяви вистачає. Головне – приділити увагу бажанню дівчини. 

Подорож

Подорож
Подорож
Фото: Shutterstock

В умовах пандемії варіантів залишилося не дуже багато, однак не варто забувати, що подорож – це про емоції, а не місто. Українські гори, море або старовинні міста з історією можуть стати чудовою альтернативою Європі на час карантину. 

Раніше "Дивогляд" зібрав ідеї подарунків хлопцю на День святого Валентина. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше