9-річний рекордсмен Артем Захаров

1001 відтискання: 9-річний українець встановив новий рекорд – фото й відео

"Индустриалка"

"До цього рекорду Артем ішов, напевно, з 2019 року, коли він вперше відтиснувся 220 разів"

9-річному українцю з Мелітополя Артему Захарову вдалося стати автором унікального рекорду – він зміг відтиснутися 1001 раз. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Індустріалка".

Рекорд було встановлено у суботу, 11 вересня, коли святкували День фізичної культури та спорту. Захаров вже кілька років займається кіокушинкай-кан карате, але також він приділяє час іншим сферам.

"До цього рекорду Артем йшов, напевно, з 2019 року, коли він вперше відтиснувся 220 разів, тоді ми подумали, що міг би вийти рекорд, але на якийсь час залишили цю ідею. Повернулися ми до неї цього року, після традиційного "Турніру поколінь", на яких Артем став учасником дитячої спартакіади і у відтисканні зробив максимальну кількість повторень – 414 разів", – розповів тренер рекордсмена Анатолій Зінченко.

За словами рекордсмена, встановлення рекорду виявилося важкою справою. Він так хвилювався, що у нього навіть зводило пальці.

Тренер 9-річного українця зазначив, що вони подавали у Книгу рекордів України заявку, де йшла мова приблизно про 400 відтискань. Втім, Захаров захотів удвічі перевершити ці цифри.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 6-річний українець встановив рекорд, назвавши 196 країн за контуром.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ