Кане Танака

Найстарша людина у світі відсвяткувала 119-й день народження – фото

FUKUOKA PREFECTURAL GOVERNMENT

Довгожителька найбільше полюбляє пити Coca-Cola

119-річна мешканка Японії і найстарша людина на Землі Кане Танака відсвяткувала свій черговий день народження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Japan Times.

Жінка, що народилася 2 січня 1903 року, перебувала на свій день народження у будинку для людей похилого віку у префектурі Фукуока. На жаль, вона не змогла повноцінно відмітити з рідними цей день через карантинні обмеження.

Цікаво, що 119-річний вік не заважає Танака присвячувати час настільним іграм і головоломкам, а у 2021 році навіть несла Олімпійський вогонь під час проведення Олімпійських ігор у Токіо.

Зазвичай японка пересувається у візку та спілкується за допомогою жестів. Також відомо, що її улюблений напій протягом довгого часу – Coca-Cola. Кане стала найстаршою людиною на Землі у березні 2019 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 113-річний чоловік, який до своєї смерті був найстаршим у світі, поділився секретом щасливого життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ